INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ

Nabízíme individuální dovoz osobních automobilů v rámci celé EU a poskytujeme kompletní služby s tím spojené. Ať už si vůz vyberete sami či vyhledáním vozu pověříte nás, garantujeme Vám naprosto profesionální přístup a spokojenost. Razíme heslo, že auto má dělat radost, čemuž věnujeme při výběru maximální prioritu.

  • Zajistíme vyhledání nejvhodnějšího vozu dle Vámi zvolených parametrů.
  • Celkovou částku za dovoz znáte vždy předem. 
  • Domluvíme Vám nejlepší cenu.
  • Váš vůz důkladně prověříme, včetně historie a najetých km.
  • Dovozová STK a přihlášení vozu v ČR.

Realizované dovozy

Volvo XC60 z roku 2016 po druhém majiteli ve velmi bohaté výbavě a v perfektním technickém i optickém stavu. Pro zákazníka jsme vůz vyhledali dle přesně zvolených parametrů a zajistili kompletní dovozové služby včetně STK i přihlášení.

Krásná Škoda Octavia combi z roku 2018 po prvním majiteli ve výbavě Style Plus a s nájezdem necelých 82 tis. km. Kromě vyhledání a dovozu automobilu jsme zákazníkovi zajistili i STK, přihlášení a kompletní olejový servis.

Mazda MX-5 NCfl 2.0 PRHT v maximální výbavě včetně 6-stupňové manuální převodovky, audio BOSE a sedaček Recaro. Vůz jsme zákazníkovi vyhledali přesně dle požadavků a zajistili dovoz, nezbytný servis i přihlášení na české RZ.


Mazda MX-5 NC 2.0 PRHT ve verzi Niseko. Zákazníkovi jsme dohledali tento vůz přesně dle stanovených parametrů a rozpočtu, následně jsme zajistili kompletní dovozové služby včetně STK a přihlášení.

Kontaktujte nás pro více informací:


+420 603 555 661